Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Konstruktér
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Text inzerátu:

1. kontakt e-mailem: p.holanova@promont-as.cz Náplň práce: samostatná a nebo týmová práce při zpracování konstrukcí především tlakových zařízení - konstruování v programu 3D - příprava výrobní dokumentace - zadávání zakázek do výroby - změnová řízení ve výrobní dokumentaci (zpracování požadavků zákazníka) - spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti zodpovědnost za správnost odvedené práce. Požadujeme: Vzdělání SŠ, VŠ strojírenského směru - výhoda zkušenosti v oblasti tlakových zařízení, jazykové znalosti výhodou – AJ, NJ, RJ praxe na obdobné pozici v oboru vítána časová flexibilita, samostatnost, aktivní přístup při řešení problémů, důslednost a ochota učit se novým věcem, čtení a orientace v technické dokumentaci, orientace ve strojírenských normách (ČSN-EN, DIN, ASME) znalost pracovních postupů, znalost práce v SW, MS Office Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, dovolená 25 dní, aj.

Nástup:01.02.2022Plat od - do:35000 - 45000Pracoviště:OstravaObor a Profese:KonstruktérTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:P R O M O N T, a.s.Kontaktní osoba:Bc. Petra Holaňová p#holanova|promont-as#czKontaktní adresa:Chemická 2122/3
70900 Ostrava
Mariánské Hory a Hulváky   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Stavební technici projektanti, ...STAPLAN s.r.o.Strojírenští technici projektan...ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.Stavební technici projektanti, ...CHP engineering s.r.o.Elektrotechnici a technici ener...RSBP spol. s r.o.Strojírenští technici projektan...DSD-Dostál, a.s.Strojírenští technici projektan...FIT EURAZIO s.r.o.Stavební technici projektanti, ...D.E.E.D., a. s.Konstruktér / konstruktérka ve ...JOBSYSTEM s.r.o.Strojírenští technici projektan...B E K O Engineering, spol. s r.o.Strojírenští technici projektan...NYTRON s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti P R O M O N T, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost P R O M O N T, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: