Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Administrativa / Administrativní pracovník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Všeobecní administrativní pracovníci

Text inzerátu:

Osobní kontakt je nutné předem telefonicky domluvit (8:00 - 14:00 hod.) Administrativní podpora spojená s činností čerpací stanice - bistra. Práce na PC, komunikace písemně i telefonicky, zpracování objednávek, faktur a dalších požadavků.

Nástup:01.12.2021Plat od - do:25000 - 28000Pracoviště:TachovObor a Profese:Administrativní pracovníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:TOP TANK s.r.o.Kontaktní osoba:Petra Cozlová 724 866 459 kariera|f1gas#czKontaktní adresa: 257
34806 Rozvadov
Rozvadov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Všeobecní administrativní praco...Integraf, s.r.o.Všeobecní administrativní praco...CERVA GROUP a.s.Všeobecní administrativní praco...SMS finance, a.s.Všeobecní administrativní praco...Centrum na podporu cizinců s.r.o.Všeobecní administrativní praco...RC bene s.r.o.Všeobecní administrativní praco...Nano Medical s.r.o.Všeobecní administrativní praco...CITY - CAR a.s.Všeobecní administrativní praco...INNOVUM.CZ s.r.o.Všeobecní administrativní praco...Úřad práce České republikyVšeobecní administrativní praco...Z + M Logistics, spol. s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP TANK s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost TOP TANK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: