Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Mistr
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Text inzerátu:

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň práce: příprava výrobní dokumentace z cenových nabídek, objednávání materiálů, zaměřování, komunikace se stavbou, zadávání výrobků do výroby, plánování a organizace práce při montáži zakázek. První kontakt: telefonicky (602 954 747) 8:00-15:00, e-mailem (kariera@lexa-kruzik.cz)

Nástup:24.11.2021Plat od - do:30000 - 35000Pracoviště:JihlavaObor a Profese:MistrTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Výroba automatických dveří LEXA & KRUŽÍK, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Renata Lexová 602954747Kontaktní adresa: 138
58901 Hodice
Hodice   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mistři a příbuzní pracovníci v ...KORDÁRNA Plus a.s.Mistři a příbuzní pracovníci v ...Technické služby města Příbrami...Mistři a příbuzní pracovníci v ...METRIE spol. s r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...SIGMA GROUP a.s.Mistři a příbuzní pracovníci v ...MFI WOOD s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...EICHENAUER spol. s r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...Hilding Anders Česká republika a.s.Mistři a příbuzní pracovníci v ...KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...Hilding Anders Česká republika a.s.Mistři a příbuzní pracovníci v ...1.jihomoravská stavební s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.