Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Text inzerátu:

KO: Ocásek Daniel, tel.: 736 685 773, e-mail: nimax@nimax.cz nebo Tesař Zdeněk, tel.: 733 105 807, e-mail: nimax@seznam.cz Volejte po - pá od 8:00 do 17:00 hodin. Praktická zkušenost s obráběním kovu (frézování, vrtání) výhodou. Znalost řidícího systému Heidenhain + Fanuc, znalost čtení výkresové dokumentace, technické myšlení, znalost jednoduchého programování vrtání, závitování, frézování jednoduchých tvarů není podmínkou. Samostatnost, spolehlivost. Po zkušební době firemní telefon, zajištěno stravování, pracoviště Holasovice, nástup dle dohody. Pracovní doba (dle domluvy): ranní směna od 6:00 do 14:30 hod., odpolední směna od 14:30 do 23:00 hod..

Nástup:01.12.2021Plat od - do:23000 - 35000Pracoviště:OpavaObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:NIMAX s.r.o.Kontaktní osoba:Daniel Ocásek 736 685 773 nimax|nimax#czKontaktní adresa: 217
74774 Holasovice
Holasovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha cnc soustruhuWeld Project, s.r.o.Obsluha frézkyWeld Project, s.r.o.Obsluha cnc frézkyWeld Project, s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...MINERVA BOSKOVICE, a.s.Brusiči nástrojů a kovůFLEXWEL s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...MINERVA BOSKOVICE, a.s.Seřizovači a obsluha obráběcích...METAL TRADE COMAX, a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...Bernex Bimetall s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...MINERVA BOSKOVICE, a.s.Seřizovači a obsluha konvenčníc...MINERVA BOSKOVICE, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NIMAX s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost NIMAX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: