Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Pojišťovnictví / Asistent v pojišťovnictví
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pojišťovací poradci specialisté

Text inzerátu:

Kombinovaná práce podpory oblastního ředitele a servisu klientů Požadavky: řidičský průkaz B, vlastní auto Pošlete životopis, všem odpovíme. Nabízíme: pružná pracovní doba, cafeterie, slevy od partnerů, slevy na vlastních produktech Kontakt e-mailem.

Nástup:01.01.2022Plat od - do:25000Pracoviště:Jablonec nad NisouObor a Profese:Asistent v pojišťovnictvíTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:UNIQA pojišťovna, a.s.Kontaktní osoba:Ing. Miloslav Strnádek miloslav#strnadek|uniqa#czKontaktní adresa:Lidická 1555/22
46601 Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pojišťovací poradci specialistéGenerali Česká Distribuce a.s.Investiční poradci specialistéArmádní Servisní, příspěvková o...Finanční poradci specialistéPM Šobáň s.r.o.Finanční poradci specialistéJan KubalákFinanční poradci specialistéPM Cigánik Cheb s.r.o.Finanční poradci specialistéPM Holice T&J s.r.o.Pojišťovací poradci specialistéKooperativa pojišťovna, a.s., V...Finanční a investiční poradci a...CHEMINVEST s.r.o.Ostatní specialisté v oblasti f...Fakultní nemocnice u sv. Anny v...Specialisté vzniku pojištění a ...VIG RE zajišťovna, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNIQA pojišťovna, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost UNIQA pojišťovna, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: