Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Služby / Pracovník poštovního provozu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek

Text inzerátu:

- Možnost prodloužení pracovního poměru - Náplň práce: příprava poštovních zásilek a jejich doručování služ. vozem i pěšky, uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách, příprava, třídění a doručování propagačního materiálu, vyúčtování po návratu na pracoviště, výplata pošt. poukázek a důchodů - Prac. doba od 5:30 do 13:30 (po - pá)

Nástup:01.12.2021Plat od - do:23000 - 24000Pracoviště:Hradec KrálovéObor a Profese:Pracovník poštovního provozuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Česká pošta, s.p.Kontaktní osoba:Petra Kubistová kubistova#petra|cpost#czKontaktní adresa:Stavební 1047
50003 Hradec Králové
Slezské Předměstí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Motorizovaní doručovatelé pošto...Česká pošta, s.p.Pracovníci poštovní přepravyČeská pošta, s.p.Doručovatelé listovních poštovn...Česká pošta, s.p.Motorizovaní doručovatelé pošto...Česká pošta, s.p.Doručovatelé listovních poštovn...Česká pošta, s.p.Motorizovaní doručovatelé pošto...Česká pošta, s.p.Pracovníci vnitřní poštovní službyBATRYNSTAV II s.r.o.Doručovatelé listovních poštovn...PERFECT pure service, o.p.sOstatní pracovníci poštovního p...První novinová společnost a.s.Motorizovaní doručovatelé pošto...První novinová společnost a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: