Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

Text inzerátu:

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: řid. pr. min. sk B Náplň práce: údržba, opravy strojů a zařízenía evidence výpůjček. Vyučení v oboru elektro výhodou ale není podmínkou. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištení, 2 dny sick day, 25 dní dovolené. První kontakt: telefonicky (737 835 251) PO-PÁ 8:00-15:00, e-mailem (mezerova@podzimek.cz)

Nástup:01.12.2021Plat od - do:26000Pracoviště:JihlavaObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Podzimek a synové s.r.o.Kontaktní osoba:Lenka Mezerová 737 835 251 mezerova|podzimek#czKontaktní adresa:Váňovská 528/22
58901 Třešť
Třešť   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní pracovníci v rostlinné ...B.M.S.T. s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...NATALI Invest s.r.o.Stavební montéři (kromě montérů...Global Clima s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...Josef ŠafránekPomocní pracovníci v rostlinné ...B.M.S.T. s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...IF Bau HK s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...DORAPO Work s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...IF Bau HK s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...IF Bau HK s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...DORAPO Work s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Podzimek a synové s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Podzimek a synové s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: