Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Malíř/natěrač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Malíři interiérů

Text inzerátu:

Životopisy posílejte na email: info@ans-strecha.cz nebo volejte p. Jedlička Martin, 776 620 680.

Nástup:24.11.2021Plat od - do:22200Pracoviště:PrahaObor a Profese:Malíř/natěračTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:ANS - STŘECHA s.r.o.Kontaktní osoba:Martin Jedlička 776 620 680 info|ans-strecha#czKontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Kvalifikovaní stavební dělníci ...KH MONT, s.r.o.Lakýrníci a natěrači kovů, kovo...BISO - Keibel s.r.o.Lakýrníci a natěrači (kromě sta...ROBE lighting s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...StavbyPro s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...RAILSTAV, s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...Bauspot s.r.o.Stavební lakýrníci a natěračiDUBKRA s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...External služby s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...GEMEC - UNION a.s.Malíři interiérůDUBKRA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANS - STŘECHA s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ANS - STŘECHA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: