Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Mistr
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mistři a příbuzní pracovníci v textilní a kožedělné výrobě a v obuvnictví

Text inzerátu:

ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ MISTROVÉ ŠICÍ DÍLNY POŽADUJEME: Praxe v textilní výrobě, spolehlivost, pracovitost, organizační schopnosti, praxe s vedením kolektivu, samostatnost. NÁPLŇ PRÁCE: Organizace výroby, manipulace, mezioperační kontrola výroby, zaučování nových pracovníků. NABÍZÍME: Příspěvek na stravování a dopravu, pololetní bonusy PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky na čísle 571 624 355 v době od 7:00-15:00 hodin, e-mailem na tioka@arbis.cz nebo osobně na adrese Havlíčkova 321 po telefonické domluvě.

Nástup:01.11.2021Plat od - do:23000Pracoviště:Valašské MeziříčíObor a Profese:MistrTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:ARBIS, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Jiří Tioka 571 624 355 tioka|arbis#czKontaktní adresa:Havlíčkova 321
75701 Valašské Meziříčí
Valašské Meziříčí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mistři a příbuzní pracovníci v ...Tiskárna POLYGRAF, s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...Výroba automatických dveří LEXA...Mistři a příbuzní pracovníci v ...Wotan Forest, a.s.Mistři a příbuzní pracovníci v ...VODA CZ SERVICE s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...PD PLAST, spol. s r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...LUKOV Plast spol. s r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...MK ROYAL Cars s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...LINDR.CZ s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...LINDR.CZ s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci v ...Papertex s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARBIS, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARBIS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: