Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Operátor/ka do elektronické výroby

Text inzerátu:

Metra Blansko má 100letou tradici, jsme prvotřídní výrobce měřících přístrojů. Jsme klíčový dodavatel pro energetické a dopravní segmenty České republiky a hledáme kolegy na pozici:
Operátor/ka do elektronické výroby

Podmínky:

• Vystudovali jste v oboru elektro? Máte v této oblasti nějaké zkušenosti?
• Každopádně Vás proškolíme a zkontrolujeme si, jestli jste vše správně pochopili, abyste mohli samostatně pracovat. Máte si tak možnost hned na začátku vyzkoušet, jestli Vám práce vyhovuje a máme i příležitost se oboustranně poznat.
• Budete pracovat s drobnými součástkami, proto je pro nás důležitý dobrý zrak.

Bonusy:


Náplň práce:

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
• Na základě úkolů od nadřízeného budete provádět výrobní operace na přidělených výrobcích. Budete se držet, jak technického postupu, tak i pracovních instrukcí. Vaši zručnost a pečlivost využijete při ručním osazování součástek, pájení nebo dalších montážních prací.
• Pracuje se u nás v jednosměnném provozu.

Nabízíme / benefity:

• příspěvek na penzijní pojištění
• příspěvek na stravování

Nástup:ihnedPracoviště:BlanskoObor a Profese:Řemeslné a manuální práce - DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:METRA BLANSKO s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Lubomíra Olivová +420602410258 lubomira#olivova|metra#czKontaktní adresa:Pražská 2536/7, 67801  Blansko   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Jednodenní brigáda 22.9.2021 za...Grafton Recruitment s.r.o.Montážní pracovník / dělník - p...Grafton Recruitment s.r.o.Montážník vestavěných skříní a ...JOBSYSTEM s.r.o.Brigáda na lisování - odpolení ...Grafton Recruitment s.r.o.Operátor výroby - baleníGrafton Recruitment s.r.o.Práce ve výrobě 27000 kč/měs....Grafton Recruitment s.r.o.Brigáda ve výrobě | ranní směny...Grafton Recruitment s.r.o.Operátor balicí linky, divišov ...Grafton Recruitment s.r.o.Brigáda handler - brno - 120 -1...Grafton Recruitment s.r.o.Warehouse operator in germany -...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti METRA BLANSKO s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost METRA BLANSKO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: