Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Strojní zámečník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Nástrojaři

Text inzerátu:

PS na 1 rok s možností prodloužení. Požadujeme vyučení v oboru a manuální zručnost. Nabízíme: - náborový příspěvek 30 000 Kč - příspěvek na Vánoce, dovolenou, rekreaci dětí, kulturu, penzijní připojištění - 5 týdnů dovolené První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:31000Pracoviště:JihlavaObor a Profese:Strojní zámečníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.Kontaktní osoba:Miroslava Šťávová 567 113 132; 774 329 423 personalni#tesla|kolektor#comKontaktní adresa: 53
58601 Jihlava
Hruškové Dvory   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zámečník - svářeč, náborový pří...Grafton Recruitment s.r.o.Zámečník - svářeč, náborový pří...Grafton Recruitment s.r.o.Provozní zámečníci, údržbářiJILANA, a.s.Zámečníci strojůBrněnská obalovna, s.r.o.Provozní zámečníci, údržbářiPAMET, spol. s r.o.Slévači, svářeči a příbuzní pra...Adast Systems, a.s.Provozní zámečníci, údržbářiAsistent Group s.r.o.Obsluha ostatních zařízení na z...DK mont a.s..Provozní zámečníci, údržbářiIng. Yuriy KuzivProvozní zámečníci, údržbářiSudoland s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Kolektor Tesla Jihlava s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: