Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Chemický průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů a zařízení na výrobu střeliva a výbušnin

Text inzerátu:

VÝROBNÍ SEŘIZOVAČI Směnnost bude upřesněna při pohovoru. pozn.: hledáme také seřizovače do Jasenic a na Bobrky. OČEKÁVÁME: SOU nebo SŠ strojírenského zaměření, praxe v oblasti strojírenství výhodou, znalost práce na PC, technické myšlení, pečlivost, trpělivost, chuť, ochotu a schopnost učit se novým věcem, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu. NÁPLŇ PRÁCE: Seřizování výrobních linek, předepsané kontroly výrobků, směnný provoz, noční práce, zodpovědnost za svěřené pracoviště. NABÍZÍME: Práci ve stabilní firmě se zahraničním zázemím, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení, týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den zdravotního volna, dotované stravování/stravenky, finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání, výhodné mobilní tarify, úrazové a penzijní připojištění, systém zaměstnaneckých výhod Cafeteria Benefity Café. PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Irena Šťastná, tel.: 739 074 399, nebo emailem: i.stastna@kse-cz.com Ov.tel.: 21.1.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:137 - 148Pracoviště:VsetínObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Kayaku Safety Systems Europe a.s.Kontaktní osoba:Mgr. Irena Šťastná 739 074 399 i#stastna|kse-cz#comKontaktní adresa: 607
75623 Jablůnka
Jablůnka   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 3 podobných nabídek

Obsluha strojů a zařízení na vý...KORSA s.r.o.Obsluha strojů a zařízení na vý...PILOUS spol. s r.o.Obsluha strojů a zařízení na vý...CEREPA, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kayaku Safety Systems Europe a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Kayaku Safety Systems Europe a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: