Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Administrativa / Pracovník back office
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vedoucí ostatních úředníků

Text inzerátu:

Pracoviště: Horní náměstí č.p. 583, Olomouc. Místo výkonu: území správního obvodu obce s rozšířenou působností Olomouc Druh práce: vedoucí oddělení sociální pomoci a služeb zařazený/á v odboru sociálních věcí Magistrátu města Olomouce. Požadavky a předpoklady: Dosažené vzdělání: - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, - obor: sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, sociální patologie, právo nebo speciální pedagogika, - praxe: minimálně 3 roky praxe v sociální oblasti, - znalosti a dovednosti: - orientace v problematice sociálních služeb a sociální aktivizace seniorů a osob se zdravotním postižením, - zkouška zvláštní odborné způsobilosti v sociálních službách výhodou, - zkušenost s vedením týmu výhodou, - dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint), - samostatnost, organizační schopnosti, flexibilita, - schopnost analytického a koncepčního myšlení, - dobré komunikační schopnosti, - řidičský průkaz skupiny B. Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 27. ledna 2021 POUZE na adresu: Magistrát města Olomouce, oddělení personální a právní, Horní náměstí č.p. 583, 779 11 Olomouc; telefon: 585 513 204/298/295/294. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit. Výběrové řízení a tiskopisy jsou k dispozici na internetové adrese: http://edeska.olomouc.eu (kategorie: Výběrová řízení na zaměstnance statutárního města Olomouc; Vyhledat) nebo na oddělení personálním a právním.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:22980 - 33790Pracoviště:OlomoucObor a Profese:Pracovník back officeTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Zaměstnavatel:Statutární město OlomoucKontaktní osoba:Informace 585 513 204/294/295/298Kontaktní adresa:Horní náměstí 583
77900 Olomouc
Olomouc   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pracovníci pro zpracování textů...Okresní soud ChrudimVedoucí ostatních úředníkůStatutární město TřinecOdborní administrativní pracovn...DR. OPTIK CZ s.r.o.Vedoucí ostatních úředníkůMěsto RakovníkVedoucí všeobecných administrat...Město SokolovOdborní administrativní pracovn...Adonis Dental s.r.o.Odborní administrativní pracovn...OXENFREE s.r.o.Vedoucí ostatních úředníkůÚstecký krajVedoucí ostatních úředníkůMěsto OdryVedoucí ostatních úředníkůDATIX s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.