Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Administrativa / Administrativní pracovník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Všeobecní administrativní pracovníci

Text inzerátu:

Hledáme posilu do týmu na pozici administrativní pracovník/ce. Požadavky: práce na PC a internetu, znalost MS Office (Word, Excel) nebo Google Workspace, angličtina na úrovni B. Dále požadujeme: chuť vzdělávat se a držet krok, pečlivost a spolehlivost, týmovost, přehled o elektronice nebo IT (telefony, gadgety, atd....) výhodou. Co budeš dělat: správa produktů / plnění / aktualizace, správa objednávek, péče o klienty. Co ti nabízíme? Práci na rychle se rozrůstajícím projektu, systém odměn - motivační program podle výkonu. Jsi ten / ta, koho hledáme? Napiš nám na job@luton.cz.

Nástup:12.01.2021Plat od - do:20000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Administrativní pracovníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Adalberto s.r.o.Kontaktní osoba:Bc. Vojtěch Načeradský job|luton#czKontaktní adresa:
Kutná Hora   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Všeobecní administrativní praco...Úřád vlády České republikyVšeobecní administrativní praco...LINTECH, spol. s r.o.Úředníci vnitřních věcí státu a...Město VimperkVšeobecní administrativní praco...Úřád vlády České republikyVšeobecní administrativní praco...FABRICOR a.s.Všeobecní administrativní praco...HAKEN TRANSPORT s.r.o.Všeobecní administrativní praco...Úřád vlády České republikyVšeobecní administrativní praco...PHARMOS, a.s.Specialisté podpory podnikání, ...Verizon Czech s.r.o.Administrativní pracovník/praco...Weld Project, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Adalberto s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Adalberto s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: