Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ostraha a bezpečnost / Pracovník ostrahy
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovníci ostrahy, strážní

Text inzerátu:

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení nebo dohoda o provedení práce, turnusové služby. Nástup možný ihned. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby zdravotně postižené v 1. a 2. stupni (bez omezení pohybového ústrojí). Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost. Požadavky: praxe výhodou, není však podmínkou, dobrá pracovní morálka, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování. Zaměstnavatel nabízí: zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu. Kontakt - telefonicky: Po-Pá od 09:00 do 17:00 hod., 737 087 145 pí. Božena Bilíková nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz. Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:18000 - 25000Pracoviště:NáchodObor a Profese:Pracovník ostrahyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.Kontaktní osoba:Božena Bilíková 737 087 145 (Po-Pá od 09:00 do 17:00 hod.) nabor#centrum|bohemiamarten#czKontaktní adresa:Plhovská 2066
54701 Náchod
Náchod   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pracovníci ostrahy, strážníMark2 Corporation Czech a.s.Pracovníci ostrahy, strážníFORCORP GROUP spol. s r.o.Pracovníci ostrahy, strážníSecurity servis s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážníGLOBAL SECURITY s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážníBOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážníM Security and Cleaning s.r.o.Ostraha - sako spalovna brnoFORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - trcz lovosiceFORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostraha - oseva bzenecFORCORP GROUP spol.s.r.o.Pracovníci ostrahy, strážníKBS Security s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: