Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Skladník/manipulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Text inzerátu:

KO: Martykánová Kateřina, tel. 774 742 020, e-mail: stan1mart@seznam.cz Pracoviště L udgeřovice. Pracovní doba - 7:00 - 15:30 hod.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:14900 - 17000Pracoviště:OpavaObor a Profese:Skladník/manipulantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Cronimo s.r.o.Kontaktní osoba:Kateřina Martykánová 728 647 658 stan1mart|seznam#czKontaktní adresa:Družstevnická 619/4
74714 Ludgeřovice
Ludgeřovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Skladový mistr - vedoucí směnyJOBSYSTEM s.r.o.Pomocní skladníciDormer Pramet s.r.o.Úředníci ve skladechIVANRESSTAV s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiEKLEONA s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiSV metal spol. s r.o.Úředníci ve skladechAGRO AQUA PRO s.r.o.Práce ve skladu - 15 minut od b...Grafton Recruitment s.r.o.Pomocní skladníciLIVOL WORKS s.r.o.Pomocní skladníciSTEEL Brno s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiPanMalina.cz s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Cronimo s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Cronimo s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: