Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič vysokozdvižného vozíku
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Text inzerátu:

agenturní zaměstnání, 1. uživatel EuWe Eugen Wexler ČR, s.r.o. Náplň práce: manipulace s náklady, skladnické práce Požadujeme: základní vzdělání nebo vyšší, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost Nabízíme: platové ohodnocení od 17.800,- do 28.000,-- Kč Kontakt: pí. Veronika Brožová, telefonicky PO-PÁ v době od 10:00 do 15:00 hod. 722 051 146 nebo e-mail: brozova@personalnidruzstvo.cz

Nástup:19.11.2020Plat od - do:17800 - 28000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Řidič vysokozdvižného vozíkuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Personální družstvoKontaktní osoba:Veronika Brožová 722 051 146 brozova|personalnidruzstvo#czKontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidič vzv, nymburkGrafton Recruitment s.r.o.Řidič vzv ve výrobě 29 000,- a ...JOB LEADER CZECH s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Swiss Steel s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...KONTRSVAR Servis s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůKORUND BENÁTKY, s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Yoger - Kovo s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůKV Final s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Hempoint, s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Runja Agri s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Runja Agri s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální družstvo. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Personální družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: