Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Obsluha stavebních strojů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha stacionárních strojů a zařízení

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: U Cukrovaru č.p. 139 Benátky nad Jizerou II 294 71 Benátky nad Jizerou 1 Prvotní kontakt: tel.: 731703752, e-mail: personalistika@korund.cz Obsluha třídící linky na výrobu a zpracování brusných zrn, pracovní doba 5:45 až 14:15. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 13. plat.

Nástup:19.11.2020Plat od - do:25000 - 26000Pracoviště:Mladá BoleslavObor a Profese:Obsluha stavebních strojůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:KORUND BENÁTKY, s.r.o.Kontaktní osoba:Matějka 731703752 personalistika|korund#czKontaktní adresa:U Cukrovaru 139
29471 Benátky nad Jizerou
Benátky nad Jizerou II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha zemních a příbuzných strojůWACHAL MORAVIA s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůKOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůIDS Valašské Meziříčí spol. s r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůGardenline s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůSETRA, spol. s r. o.Obsluha zemních a příbuzných strojůTOMIS STAV s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůVACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůEnergomontáže Votroubek s.r.o.Obsluha strojů na výrobu staveb...BEST, a.s.Obsluha strojů na výrobu staveb...BEST, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KORUND BENÁTKY, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KORUND BENÁTKY, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: