Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - SEŘIZOVAČ/SEŘIZOVAČKA

Text inzerátu:

Požadujeme: vyučení v technickém oboru nebo praxe na pozici seřizovač min. 2 roky, manuální zručnost, technické založení nebo zájmy, základní ovládání měřidel a přístrojů.
Výhodou: zkušenosti s lisováním, orientace ve výkresové dokumentaci, obsluha obráběcích strojů (CNC, EDM, WEDM aj.).
Pro transfer nových strojů možnost zaučení v Německu (3 týdny v DE, týden v ČR).
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování- závodní jídelna (výběr z 5 druhů jídel), veřejná doprava z ČB až do areálu závodu a zpět na ranní směnu, příplatky nad rámec Zákoníku práce a roční bonus, očkování proti chřipce, zvýhodněné tarify volání pro zaměstnance a rodinu.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Nástup:23.07.2020Plat od - do:28000 - 33000Pracoviště:České BudějoviceObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Inovan CZ s.r.o.Kontaktní osoba:Starší, Šafaříková +420 731 446 175,771 141 025 edita#starsi|prym#com, petra#safarikova|prym#comKontaktní adresa:Tyršova 734
373 44 Zliv
Zliv   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha frézkyWeld Project, s.r.o.Obsluha cnc frézkyWeld Project, s.r.o. obráběč kovů – soustruh (valaš...Nevoteam s.r.o.Seřizovači a obsluha obráběcích...Obrobna Resl s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Hexium hydraulika s.r.o.Brusiči nástrojů a kovů - bruši...KEMPER spol. s r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...fischer automotive systems s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Hexium hydraulika s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...TESLA Mladá Vožice a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...Eurotech Třešť s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Inovan CZ s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Inovan CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: