Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Marketing / Designer
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Módní návrháři - návrhář - konsultant

Text inzerátu:

Tvorba a prodej svatebních, společenských šatů a doplňků.
ČJ - aktivní, AJ - aktivní, RJ - na úrovni rodilého mluvčího

Nástup:01.05.2019Plat od - do:18000 - 18000Pracoviště:PrahaObor a Profese:DesignerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Delight Wedding s.r.o.Kontaktní osoba:Kseniia Sviridenkova +420 739 579 494 info|delight-wedding#czKontaktní adresa:
Praha   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Grafici a výtvarníci v multimédiíchMADFINGER Games, a.s.Návrháři (grafici) reklamní, ko...Zdeněk PotočníkNávrháři (grafici) reklamní, ko...Mgr. Hana HarantováNávrháři (grafici) reklamní, ko...Mgr. Hana HarantováNávrháři (grafici) reklamní, ko...SubliProfi, s.r.o.Grafici a výtvarníci v multiméd...Jan ZarembaNávrháři (grafici) reklamní, ko...GRAFTA CONSULTING s.r.o.Návrháři (grafici) reklamní, ko...EMIT-CZ sociální podnik, s.r.o.Návrháři (grafici) reklamní, ko...TEXO PLUS s.r.o.Grafici a výtvarníci v multiméd...Living for the Future s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Delight Wedding s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Delight Wedding s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: