Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovníci montovaných staveb - montér a svářeč PE potrubí - plynovody, vodovody, kanalizace

Text inzerátu:

Montérské a svářečské práce na stavbách plynovodů, vodovodů a kanalizací, sváření Polyetylenového potrubí elektrosvářečkou. Příležitostná manuální práce na stavbě, manipulační práce s se stavebními hmotami.
Nabízíme stabilní zaměstnání, přátelské prostředí a dobré platové ohodnocení včetně prémií.
Požadujeme zodpovědnost, výkonnost a schopnost spolupráce.

Nástup:20.08.2018Plat od - do:23000 - 30000Pracoviště:MělníkObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:TRUHLAŘÍK s.r.o.Kontaktní adresa:Moravcova 11
250 72 Kojetice
Kojetice   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dělníci v oblasti výstavby budo...NEISSE s.r.o.Pomocní pracovníci v zahradnict...GALYANDR , s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...Milan ŠťastnýDělníci v oblasti výstavby budo...NEISSE s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budo...DIMOVASTAV s.r.o.Lešenáři - lešenář s praxíMH CIRUS SERVIS, s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby budo...První agrokomerční spol. s r.o.Dělníci v oblasti výstavby budo...První agrokomerční spol. s r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...HANKA MOCHOV s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...SAD s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.