Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

TEAMLEADER CALL CENTRA MOST
Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.
Místo výkonu práce: Most, U Města Chersonu 1595/24
Náplň práce:
Řízení call centra • Dohled nad zpracováním objednávek • Strategické řízení rozvoje call centra • Řízení týmu operátorů
- HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)
• Komunikace s operátory a zákazníky • Zpracovávání výsledků a reportů
Požadujeme: • Minimálně SŠ vzdělání
• Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou) • Znalost MS Office
• Spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, loajalita, ochota učit se novým věcem
• Schopnost pracovat pod tlakem • Zkušenosti s vedením týmu • Schopnost týmové i samostatné práce • Manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce • Organizační a řídící schopnosti, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, kreativnost.
• ŘP sk. B
HLÁSIT SE: Pavel Kozák, email: personalni@ctscz.cz - vždy zaslat životopis, tel. 777222525, osobně pouze po telefonické domluvě
K OSOBNÍMU JEDNÁNÍ ŽIVOTOPIS S SEBOU!

Plat od:
25 000 - 42 000 Kč
Pracoviště:
Most
Nástup:
20.05.2024
Obor a Profese:
Prodavač
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Pavel Kozák
777 222 525

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.