Vrátný/á (denní/noční) - Frenštát pod Radhoštěm

Přijmeme muže i ženy na pozici vrátný/á pro ostrahu průmyslového areálu v Kopřivnici nebo Frenštátu pod Radhoštěm (dle Vašich možností).

Směny (Po-Ne):
- ranní 7:00-19:00
- noční 19:00-7:00
V případě, že můžete jen ranní nebo jen noční není problém se na tom domluvit.

Náplň práce:
- obchůzková a kontrolní činnost venkovního průmyslového areálu
- jednoduchá administrativa

Pozice je vhodná také pro cizince hovořící a píšící česky, absolventy, invalidní důchodce, aktivní důchodce.

Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce.
Vhodné pro: absolventy, OZP, důchodce,
Poznámka k platu: Hodinová mzda. Mzda v Kč.

Plat od:
130 Kč
Pracoviště:
Frenštát pod Radhoštěm
Typ úvazku:
Brigáda
Podmínky:

- věk 18+ - čistý trestní rejstřík

Bonusy:

- možnost volby směn - zálohy - dlouhodobá brigádní spolupráce ( pro OZP a OZZ možnost HPP)

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Vrátný
Zdroj inzerátu:
Práci nabízí





Podobné nabídky práce

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Ústí nad OrlicíHlídací a úklidová agentura s.
od 18 900 Kč

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

PardubiceGREENGOLF Pardubice a.s.
od 120 Kč

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Hradec KrálovéSEKURO & Group s.r.o.
117 - 120 Kč

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Hradec KrálovéSEKURO & Group s.r.o.
117 - 120 Kč

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Ústí nad LabemSDZP družstvo
od 123 Kč

Vrátní

PlzeňKP-TINEX spol. s r.o.
od 123 Kč

Články ze světa práce


Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Znáte svou cenu na trhu práce?

Znáte svou cenu na trhu práce?
Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené
Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.