Pracovníci ostrahy, strážní

Vhodné pro osoby se zdravotním postižením - vymezená chráněná pracovní místa. Požadujeme: - výpis z rejstříku trestů - spolehlivost a flexibilitu - certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou - vhodné pro OZP a OZZ Náplň práce: - ostraha objektu - kontrola vstupů a vjezdů do objektů - pochůzková činnost - zápisy do evidenčních knih - směnný provoz 6 - 18 a 18 - 6 hodin Nabízíme: - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení - zázemí stabilní firmy - odměny pro vynikající pracovníky - možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E - pravidelná školení - příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční První kontakt pouze e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 14:00 hod. Na místě výkonu práce se nenachází odpovědná osoba.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.


Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.




Články ze světa práce


Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Time management a jak efektivně využívat svůj čas
Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Jak zvládnout stres v práci

Jak zvládnout stres v práci
Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?