Všeobecné sestry bez specializace

Přemýšlíte nad změnou? Vyměňte nemocniční ruch za klidné a moderní prostředí lázní, kde pomáháme klientům cítit se lépe.
Náplň práce:
o Organizace léčebných aktivit klientů.
o Vyřizování běžné agendy nutné k zajištění chodu lázní.
o Práce ve směnném provozu

Benefity zaměstnanců
- Výkonnostní odměna
- U vybraných pozic náborový příspěvek
- Motivační půlroční a roční odměny
- Odměna za pracovní jubilea
- Zdravotní volno (3 dny Sick days)
- Příspěvek na penzijní připojištění (u PP na dobu neurčitou)
- Zdarma zhodnocují účet UniCredit Bank
- Výhodné tarify O2
- Zvýhodněné zaměstnanecké stravování
- Program osobního rozvoje a další odborné vzdělání
- Volnočasové aktivity - volný vstup do bazénu, fitcentra, na minigolf a tenisových kurtů

A dále nabízíme
- Příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilní společnosti
- Podpora relokace - ubytování, školka, škola
- Parkování zdarma na hlídaném centrálním parkovišti
- Firemní akce pro zaměstnance

Plat od:
35 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Jičín
Typ úvazku:
Plný úvazek
Nástup:
16.04.2024
Obor a Profese:
Zdravotní sestra
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Marcela Čejková
493767340


Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.



Podobné nabídky práce

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

OstrovVězeňská služba České republik
od 40 000 Kč

Všeobecné sestry bez specializace

PříbramÚstav sociální péče Brdy, z.ú.
30 000 - 40 000 Kč

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

MělníkSoukromá střední zdravotnická
od 38 300 Kč

Všeobecné sestry bez specializace

BruntálSagapo, příspěvková organizace
28 340 - 41 780 Kč

Sestry pro péči v psychiatrických oborech

TáborFOKUS Tábor, z. s.
33 000 - 43 000 Kč

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

NymburkVězeňská služba České republik
42 610 - 53 750 Kč

Články ze světa práce


Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?
Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?
Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.

Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.