Provozní zámečníci, údržbáři

NÁPLŇ PRÁCE: opravy a kontroly provozu strojních zařízení, údržba a zajištění čistoty strojních zařízení, spolupráce na opravách strojních zařízení, práce s VZV, jeřáby, účast na instalaci a zprovozňovaní nových strojních zařízení
POŽADAVKY:SŠ vzdělání v oboru strojní zámečník, mechanik strojů a zařízení nebo obdobném, znalosti hydrauliky a pneumatiky výhodou, zkušenosti s prací na konvenčních obráběcích strojích výhodou
NABÍZÍME: máme 7,5 hodinovou pracovní dobu (třísměnný provoz), za odpolední směnu vyplácíme příplatek 25 Kč/hod., za noční směnu 40 Kč/hod., vyplácíme 13. mzdu ve výši 100 % měsíční mzdy, dovolenou si užíváme celých 5 týdnů, přispíváme na stravování a máme firemní kantýnu, ať už jste odkudkoliv přispějeme Vám na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, plnou docházku odměňujeme 500 Kč/měsíc, přispíváme na penzijní připojištění nebo na životní pojištění 6 000 Kč/rok, na bytové účely rádi bezúročně zapůjčíme až 100 000 Kč, přispíváme k významným událostem života našich zaměstnanců (ke svatbě, k narození dítěte, životním a pracovním jubileím), pořádáme firemní akce (pochod přírodou, den pro zdraví, charitativní jarmarky,…)
KONTAKT: osobně vrátnice firmy (vyplnění osobního dotazníku), e-mailem, telefonicky PO - ČT 7-15 hod, PÁ 7-14

Plat od:
41 000 - 43 000 Kč
Pracoviště:
Svitavy
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Strojní zámečník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Štěpánková
725 817 177, 461 355 342
zuzana#stepankova|rehau#com