Plavčíci, strážci pláží

Co Vás čeká?
Dohled na bezpečnost návštěvníků vnitřního i venkovního bazénového komplexu.
Pracovní doba Po-Ne od května do září od 08:30 do 20:30 hodin, střídání krátký vs. dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené SO vzdělání, věk nad 18 let.
Kurz plavčíka zakončený závěrečnou zkouškou.
Znalost NJ nebo AJ vítána.
Příjemné jednání a vystupování.
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Možnost práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti.
Motivující finanční ohodnocení – hodinovou odměnu ve výši 163 Kč + příplatky za svátky, soboty a neděle.
Zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.

Těšíme se na Vás!

Plat od:
163 Kč
Pracoviště:
Jindřichův Hradec
Typ úvazku:
Práce na dohodu
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Strážný/hlídač
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Eliška Lukášová Ph.D.
384750842
personalista|laznetrebon#cz