Ostraha pro OZP Pivovar Litovel,124 Kč/h.,stravenky, zkrácený úvazek, náborák 10 200 Kč, dopravné.

Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá pracovníky ostrahy OZP.
Pracoviště: Pivovar Litovel, Palackého 934,784 01 Litovel

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Obsluha zařízení operačního střediska
• Znalost PC, EPS,EZS, CCTV a kamerového systému - výhodou
• Kódování
• Kontrola osob vstupujících do objektu, zamezení vstupu neoprávněným osobám
• Pravidelné obchůzky
• Drobná administrativa
• Poskytování potřebných informacích

Nabízíme:
• HPP
• Počet míst: 2
• Nepřetržitý provoz
• Pracovní úvazek: zkrácený – 6hod/den. (12hod. směny)
• Mzda: 123,80 Kč/hod.
• Nástup ihned
Benefity:
• Náborový příspěvek za přivedení pracovníka s OZP – 10.200 Kč
• Stravenky
• Proplácení vstupní lékařské prohlídky
• Dopravné

Požadujeme:
• Spolehlivost
• Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, invalidní důchodce)

Nechodit na pracoviště, kontakt pouze telefonicky!
Volejte nebo pište o podrobnější informace:
723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz

Pracoviště:
Litovel
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
ihned
Obor a Profese:
Služby - Strážný/hlídač
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
FORCORP GROUP
+420723612506
prace|forcorp#cz