Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ V ČESKÉ KAMENICI - Tyršova 350, Česká Kamenice

Náplň práce:
- přímá práce s klienty
- náplní práce je získávání, udržování a rozvíjení dovedností, které jsou potřebné pro běžný život klientů
- prevence návratu k závislostnímu chování
- administrativa spojená s přímou klientskou prací
- práce v nerovnoměrném provozu

Požadujeme:
- minimální vzdělání zakončené výučním listem a kurz Pracovníka v sociálních službách
(kurz PSS je možné doplnit v průběhu zaměstnání do 18 měsíců, dle zákonné povinnosti)
- znalost a praxe v oblasti sociálních služeb vítána
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii,
ochotu vzdělávat se
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- práci na celý úvazek (1), (krátký a dlouhý týden)
- práci v zavedené a stabilní organizaci
- platové podmínky dle tarifů státní správy (od 25 550 Kč do 37 150 Kč + příplatky za směnnost)
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravu formou stravenkového paušálu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na telefon
- pravidelné vzdělávání a supervize

NÁLEŽITOSTI PŘIHLÁŠKY:
- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum narození
- místo trvalého pobytu, kontaktní telefonní číslo

PŘÍLOHY PŘIHLÁŠKY:
- stručný motivační dopis
- profesní životopis o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
týkajících se sociálních činností

Kontakt: asistentka ředitelky - Jinochová Kateřina, e-mail: jinochova.k@charita-ceska-kamenice.cz, tel.: 774 007 060 mezi 8:00 - 15:00 hod.

Plat od:
25 550 - 37 150 Kč
Pracoviště:
Děčín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Ošetřovatel
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Kateřina Jinochová
774007060

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?

Hledání nového zaměstnání bývá náročným a občas i zdlouhavým procesem. V této fázi už máte úspěšně první část procesu za sebou - pročítání množství nabídek a hledání těch pro vás vhodných. Teď je potřeba na ně odpovědět tak, aby se vám ozvali zpět a pozvali vás na pohovor. Jak tedy na to? Co by mohlo pomoci?

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?