Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Přijmeme IHNED nebo po dohodě na HPP do svého týmu nového/novou kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ/HO MALOOBCHODNÍ PRODEJNY v CHEBU.

Náplň pracovní činnosti:
- vedení prodejny
- získávání informací, analýzy, návrhy řešení
- komunikace se zákazníky.

Pracovní doba: dle rozpisu směn (dle otevírací doby prodejny).

Rádi bychom uvítali zájemce/kyni, který/která splňuje alespoň základní požadavky:
- požadujeme ÚSO vzdělání
- praxi v oboru nejméně 1 rok (v případě, že uchazeč prokáže své znalosti i bez předchozí praxe, není pak podmínkou)
- občanskou a trestní bezúhonnost
- obchodní a manažerské dovednosti
- samostatnost a časovou nezávislost
- smysl pro odpovědnost a pořádek
- udržování dobrých vztahů s obchodníky a partnery zaměstnavatele
- dobré komunikativní schopnosti
- asertivní jednání a pozitivní přístup k zákazníkovi
- vynikající zdravotní stav.

Naopak nabízíme uchazečům:
- pracovní poměr na dobu neurčitou a možnost seberealizace
- odpovídající mzdu s možností její navýšení
- měsíční prémiové ohodnocení a bonusy
- profesní růst v rámci zaměstnavatele
- dovolená 5 týdnů a stravenkový paušál
- slevy na prodávaný sortiment.

Plat od:
30 000 - 38 000 Kč
Pracoviště:
Cheb
Nástup:
05.04.2024
Obor a Profese:
Prodavač
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Personální odd.
353541600
personalni|breno#cz