KONTROLOR/KA | BEZ NOČNÍCH SMĚN

Hledáme kolegy do týmu na pozici KONTROLOR v těsné blízkosti Plzně!
Hledáte práci bez nočních směn a máte zkušenosti s vizuální kontrolou svárů? Rádi Vám dáme šanci!

Náplň práce:

- Dodržování výrobních procesů
- Rozměrové kontroly svařenců
- Mezioperační a výstupní kontroly
- Výstupní protokolyZašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- SŠ vzdělání technického směru
- Praxe s prací s měřidly
- Zkušenost s kontrolou svárů UT a MT, ideálně level 2
- Ochota pracovat v 2 směnném provozu

Bonusy:

- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování a dopravu
- Příspěvek na ubytování
- Zvyšování kvalifikace

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Kontrolor
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
T&P Plzen (GI)
m#kocanova#406849203203|applications#grafton#cz