KRESLIČ/KA - RÝSOVAČ/KA ranní směna

Do strojírenské výrobní firmy hledáme kolegu/kolegyni na pozici
RÝSOVAČ - RÝSOVAČKA.

Co budete dělat:

Jedná se především o překreslování-orýsování rozměrů dílců z výkresů na materiál, ze kterého se má díl opracovat (vyřezat, vyvrtat, obrousit apod.)

Takže součástí práce bude:

- Čtení a používání technických podkladů a výkresové dokumentace.

- Rozměřování a orýsování materiálů a strojních součástí.

- Překreslení rozměrů z výkresu na materiál, který se má opracovat s použitím rýsovacích pomůcek (tužka, šablony, kružítko apod.)

- Volba vhodného postupu práce, potřebného nářadí, pomůcek a měřidel.

- Proměřování a orýsování dílců pro strojní obrábění, překreslení os v jednotlivých rovinách a roztečích.

- Orýsování součástí a polotovarů s použitím měřidel, rýsovačského nářadí, pomůcek, strojů.

- Spolupráce s technology a konstruktéry na výrobě a zavádění nových dílců a výrobních postupů při zajištění kvality a dodržování bezpečnosti práce.

- Nedílnou součástí je práce s vnitropodnikovím informačním ERP systémem.
- ranní směna 6-14,30

Smlouva na HPP, nástup dle domluvy.Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
28 000 Kč
Pracoviště:
Olomoucký kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- SOU či SŠ technického směru
- čtení technických výkresů
- ideální je praxe třeba jako zámečník, technolog, nástrojař nebo obráběč
- znalost práce na PC
- pečlivost
- může být i méně zkušeností, lze i absolvent technické školy.

Bonusy:

- 25 dnů dovolené
- 10 % prémie/měs.
- stravenky v hodnotě 120 Kč
- měsíční prémie
- firemní stravování
- firemní akce

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Technolog výroby
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Olomouc (GR)
(+420) 584 108 780
K#Brussova#406822203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?