Pracovníci veřejné správy v oblasti státních regulací jinde neuvedení

Upřesňující údaje:
Český telekomunikační úřad podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek i žadatelů.
Náplň práce:
o provádí monitorování rádiového spektra s využitím stacionárních a mobilních monitorovacích stanic včetně následné analýzy monitorovaných signálů s využitím nejmodernějších SW nástrojů,
o pracuje s moderními rádiovými přijímači a analyzátory rádiového spektraplánování a vyhodnocování monitoringu rádiového spektra s využitím nejmodernějších SW nástrojů,
o vykonává správní činnosti dle správního a kontrolního řádu,
o výkon služby ve směnovém provozu, řízení motorového vozidla-měřícího vozu při výkonu službypři výkonu služby využívá moderní přístroje a zařízení pro měření a kontrolu rádiového spektra,
o samostatná činnost na el. sdělovacím zařízení se silovými prvky nn.

Požadavky:
o SŠ vzdělání s maturitou technického směru se zaměřením na elektrotechniku,
o řidičský průkaz skupiny B,
o zodpovědnost, preciznost, schopnost týmové spolupráce,
o samostatné řešení zadaných úkolů.

Zaměstnanecké výhody:
výkon práce v Tehově
o služební poměr na dobu neurčitou
o možnost dalšího odborného vzdělávání
o 5 týdnu dovolené
o plný úvazek
o stravenkový paušál, příspěvek z FKSP, Multisport karta
o platové zařazení do 9. platové třídy
o nástup možný 13. květen 2024

Přihláška a více informací:
Výběrové řízení na služební místo odborného referenta / vrchního referenta odboru kontroly služeb a monitorování rádiového spektra, v oddělení monitorování rádiového spektra Tehov | Český telekomunikační úřad (gov.cz)
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat" a slovy "Výběrové řízení na služební místo odborného referenta/vrchního referenta v odboru monitorování rádiového spektra, v oddělení monitorování rádiového spektra Tehov (SM294)".
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo podané ve lhůtě do 30. dubna 2024.

Plat od:
21 710 - 31 820 Kč
Pracoviště:
Praha-východ
Typ úvazku:
Práce na ŽL
Nástup:
13.05.2024
Obor a Profese:
Kontrolor
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Charbuský
224 004 612
charbuskym|ctu#cz

Články ze světa práce

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?