Odborní pracovníci v sociální oblasti

Náplň práce:
Naší kanceláří je přirozené prostředí uživatelů drog. V genderově vyvážených dvojicích se pohybujeme v ulicích měst, navštěvujeme squaty a drogové byty. Pomáháme uživatelům komplexně řešit jejich situaci. Naší filozofií je Harm Reduction. Lidský přístup a moderní postupy. Věříme, že každý má šanci začít znovu.
Požadujeme:
- věk min. 21 let
- kvalifikace: min. SŠ s maturitou
- kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání)
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost komunikace a práce s lidmi
- samostatnost
- základy práce na PC
- Windows, MS Office, internet
- čistý trestní rejstřík
- vyjasněný postoj vůči drogám
Nabízíme:
- práci, která má smysl
- 30 dní dovolené
- možnost si zorganizovat vlastní čas
- seberealizaci při práci se zajímavou cílovou skupinou
- zázemí dobře profilované organizace v oboru
- prostředí dynamického týmu
- týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- podílení se na tvorbě projektu, jsme otevření novým nápadům

Finanční ohodnocení: platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě s ohledem na vzdělání a předchozí praxi v oboru.

V případě Vašeho zájmu zašlete co nejdříve strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu vedouci.tp@mostknadeji.cz. Po vyhodnocení zaslané dokumentace budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor, jehož datum bude upřesněno.

Plat od:
25 800 Kč
Pracoviště:
Česká Lípa
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Sociální pracovník
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jiří Stich
728 511 619; vedouci.tp@mostknadeji.cz

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.