Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Možnost zkráceného úvazku
Co vás čeká?
- aktivní vyhledávání nových zakázek a realizace projektů MaR
- péče o svěřené stávající zákazníky
- identifikace požadavků zákazníka, analýza situace
- konzultace, návrhy a prezentace vhodných řešení pro zákazníka
- zpracování nabídek a obchodních případů
- prezentace produktů a návrhů řešení u jednotlivých klientů
- prezentace společnosti a jejích produktů na výstavách a veletrzích doma i v zahraničí
- vedení přehledu obchodních případů v CRM
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického či technického zaměření
- cca 3 roky praxe a zkušeností s akvizicí, vyžadujeme zkušenost s akviziční činností
- rozvinuté obchodní a prezentační dovednosti
- řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič, ochota cestovat
- ochota učit se a aktivní přístup k sebevzdělávání
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
- časová flexibilita, týmovost, schopnost práce pod tlakem
- schopnost odborné argumentace, přesvědčivost a příjemné vystupování
Oceníme znalosti
- aktivní znalost AJ
- aktivní znalost NJ slovem i písmem (min. úroveň B2)
Co můžeme nabídnout?
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
- zajímavou a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
- technickou podporu ze strany projektantů MaR a techniků společnosti
- zaškolení, možnost profesního růstu
- systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů
- práci s využitím moderních technologií
- pružnou pracovní dobu
- firemní akce
- mimopracovní aktivity
Zaměstnanecké výhody: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování, sick days
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele emailem.

Plat od:
30 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Obchodní zástupce
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Jana Drábová
724 379 538
jana#drabova|datapartner#cz

Články ze světa práce

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?