Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Náplň práce:
Seřizování, obsluha optických třídících a kontrolních automatů (kontrola kvality, třídění šroubů a jiných upevňovacích komponentů)
Plánování, řízení operací třídění, balení
Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
Provádění běžných kontrolních činností, údržby strojů

Požadavky:
SOU v jakémkoliv oboru (vzdělání technického směru výhodou),
smysl pro techniku, zručnost,
výhodou znalost čtení výkresové dokumentace, používání měřidel,
výhodou jsou předchozí zkušenosti v tomto oboru.

Roční odměny, příspěvky na stravování, stabilní zázemí švýcarské společnosti, nástup možný ihned, příspěvek na penzijní pojištění, 23 dní dovolené, věrnostní odměny, odměna za doporučení zaměstnance

kontakt: e-mailem, telefonicky PO - PÁ 9:00 - 15:00, osobně PO - ČT 8.00 -14.00, Vesecko 500, 511 01 Turnov

Plat od:
28 000 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Turnov
Nástup:
26.03.2024
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jana Hastrdlová
608 975 991
jana#hastrdlova|sfs#com