Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

TŘ z:26/3/2024 a:22/4/2024
Pracovní náplň:
- plánuje výrobní činnost a zajišťuje soulad plánů odd. plánování a přípravy výroby a materiálového zabezpečení s výr. plány
- plánuje zásobu rozpracovaných výrobků
- sleduje rozpracovanost a optimální dávky
- eviduje plnění plánu výr. úloh, zabezpečuje podklady pro odváděnou výrobu
- kontroluje úplnost a správnost informací o plnění výr. úloh
- projednává se všemi útvary plnění úloh nutných pro splnění stanovených plánů výroby a bezproblémový chod výroby
- kontroluje zabezpečení výr. úloh materiálem, nářadím, kapacitou pracovních sil a prostředí
- zodpovídá za výrobu a montáž plánované produkce v požadovaném množství, sortimentu, kvalitě, čase a přiměřených nákladech
- zodpovídá za hospodaření na svých střediscích
- organizuje a řídí a kontroluje činnost podřízených pracovníků
- spolupracuje při instalaci a uvádění nových strojů a zařízení do provozu aj.
Požadujeme:
- samostatnost, ale i práce v kolektivu, flexibilita, odolnost vůči stresu, schopnost vést kolektiv lidí a také jednat s lidmi
- anglický jazyk - pokročilý.
Nabízíme:
- závodní stravování, letní a zimní bonusy, náborový příspěvek 3000 Kč a příspěvek po roce praxe 2000 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, vitaminové balíčky, 5 dní dovolené navíc podle odpracovaných let, vánoční dárky, bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za narození dítěte, svatbu.
Kontakt emailem.

Plat od:
40 000 Kč
Pracoviště:
Třinec
Nástup:
22.04.2024
Obor a Profese:
Mistr
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Jana Helešicová
595 177 229
kariera|dwmic#cz

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?

Hledání nového zaměstnání bývá náročným a občas i zdlouhavým procesem. V této fázi už máte úspěšně první část procesu za sebou - pročítání množství nabídek a hledání těch pro vás vhodných. Teď je potřeba na ně odpovědět tak, aby se vám ozvali zpět a pozvali vás na pohovor. Jak tedy na to? Co by mohlo pomoci?