Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Specialista monitoringu, volných pracovních míst, zahraniční zaměstnanosti a povinného podílu Pracoviště: Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Liberci Oddělení zaměstnanosti Odbor zaměstnanosti a EU Dr. Milady Horákové 632/5, 460 01 Liberec 1 Hlavní náplň činnosti: Odborné řízení kontaktních pracovišť krajské pobočky ÚP ČR a koordinace správy databáze zaměstnavatelů a volných pracovních míst. Odborné řízení provádění monitoringu trhu práce v kraji. Koordinace agendy povolování zaměstnávání cizinců, občanů EU/EHP a Švýcarska v souladu s platnou legislativou a řídícími akty GŘ a kontrola jednotnosti postupů na kontaktních pracovištích. Koordinace kontaktních pracovišť v agendě plnění povinného podílu v souladu s platnou metodikou a řídícími akty GŘ a kontrola jednotnosti postupů na kontaktních pracovištích. Analytické a statistické činnosti, příprava podkladů pro měsíční, čtvrtletní a roční zprávy o situaci na trhu práce. Kvalifikační a další požadavky: - ukončené min. vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu - znalost práce na PC (MS Office) - komunikační dovednosti - profesionální vystupování, psychická odolnost - odpovědnost, samostatnost, flexibilita, pečlivost - výhodou je základní orientace v zákoně č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů - dobrý zdravotní stav - dobrá znalost českého jazyka - svéprávnost a občanská bezúhonnost - státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě Pracovní podmínky: - platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy - plný pracovní úvazek - pružná pracovní doba - předpokládaný nástup 15. dubna 2024, případně dle dohody - pracovní poměr na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíců, s trváním do doby, než bude toto místo obsazeno státním zaměstnancem postupem podle § 24 odst. 1 nebo 5, nejdéle však na 6 měsíců Zaměstnanecké výhody: - 5 týdnů dovolené - 5 dní indispozičního volna (sick days) - 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí - příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb - odměny k životním a pracovním výročím V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 2. dubna 2024 na e-mailovou adresu petra.svacinkova@uradprace.cz Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.


Podobné pracovní nabídky v regionu

Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

LiberecÚřad práce České republiky
23 390 - 34 370 Kč



Podobné nabídky práce

Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Česká TřebováMěsto Česká Třebová
28 000 - 40 000 Kč

Odborní zprostředkovatelé práce

ChebÚřad práce České republiky
od 21 710 Kč

Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

LiberecÚřad práce České republiky
23 390 - 34 370 Kč

Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

SvitavyÚřad práce České republiky
21 710 - 31 820 Kč

Odborní pracovníci zahraniční zaměstnanosti

Mladá BoleslavMinisterstvo vnitra
21 170 - 31 820 Kč

Články ze světa práce


Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?
Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

Home office se stává stále populárnějším!

Home office se stává stále populárnějším!
Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?