Operátoři telefonních panelů

Požadujeme:
znalost francouzského jazyka na velmi pokročilé úrovni (komunikace s rodilými Francouzi),
znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (komunikace s kolegy ve firmě),
práce z kanceláře open-space (remote nebo home office není možný),
cit pro zákazníky a obchodní přístup,
dobré komunikační schopnosti,
dobrá znalost práce na PC - MS Word, Excel, Outlook,
ukončené středoškolské vzdělání.

Náplň práce:
podílí se na realizaci obchodního plánu a péči o zákazníky přes telefon a e-mail,
komunikují se svěřeným portfoliem zákazníků, zjišťují jejich potřeby a udržují přátelské vztahy,
realizují cenové nabídky na katalogový sortiment, zakázkové výroby a potisky a výšivky,
jsou v neustálém kontaktu s obchodními zástupci a spolu rozvíjí a podporují zákaznickou péči,
informují zákazníky o pohledávkách po splatnosti,
se účastní veletrhů nebo osobních setkání se zákazníky a taky firemních akcí pro zaměstnance.

Zaměstnanecké výhody:

Příspěvek na stravování SODEXO KARTA.
Slavíme pracovní jubilea.
Pracovní doba : pondělí až pátek, od 8h do 16.30h.
25 dní dovolené.
Výuka anglického jazyka.
Pitný režim: šťáva, káva, čaj, mléko k dispozici po celý den.
Zdraví našich zaměstnanců nám není lhostejné, denně jsou k dispozici vitamíny formou čerstvého ovoce.

Kontakt: e-mailem

Plat od:
34 300 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Labem
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Pracovník call centra
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Pavla Sklenářová
727833371
pavla#sklenarova|malfini#com

Články ze světa práce

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.