Manažer objektů a provozu

Vaše náplň práce
  • plánování a řízení provozní a technické správy budov a přilehlých částí v majetku společnosti
  • zajištění pravidelných revizí a kontrolních činností na pevných prvcích budov, rozvodech a zařízeních
  • aktivní účast na energetickém řízení společnosti
  • řízení vozového parku
  • koordinace a dohled nad externí ostrahou
  • řízení týmu odpovědného za údržbu a čistotu (10 členů)

Váš profil
  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • schopnost efektivně řídit energetické procesy
  • znalost smluvní problematiky s dodavateli služeb a zboží, nájemních smluv apod.
  • zkušenost s technickým kreslením v oblasti stavebnictví
  • pokročilá práce s PC – MS Office
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce na úrovni B1
  • platný řidičský průkaz skupiny B

Naše nabídka
  • týden dovolené navíc
  • flexibilně rozvržená pracovní doba
  • moderní, čisté pracovní prostředí
  • příspěvěk na dojíždění
  • závodní stravování
  • hrazené kurzy AJ a jiné kurzy v rámci profesního rozvoje

Pracoviště:
Olomoucký kraj
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Výroba a průmysl
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Martina Radkovičová
m#radkovicova|trenkwalder#com

Články ze světa práce

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.