Area Sales Manager Čechy/ Morava

Vaše náplň práce
  • vytváření technických specifikací k projektům
  • jednání na úrovni architektů, investorů, projektantů a generálních dodavatelů
  • plnění plánu prodeje produktů, zvyšování efektivity prodeje
  • hledání nových obchodních příležitostí a projektů, péče o stávající zákazníky s ohledem na růst podílu na trhu
  • práce v CRM systému, reporting
  • spolupráce na projektech, plánování realizací projektů
  • spolupráce na přípravě seminářů, prezentací a školení pro architekty a projektanty
  • průběžné sledování trhu a konkurence

Váš profil
  • technické vzdělání nebo zaměření na technický produkt
  • zkušenosti v oblasti prodeje alespoň 3 roky
  • orientace na trhu se stavebními materiály výhodou
  • technické myšlení, orientace se ve stavební dokumentaci
  • schopnost naslouchání, správné argumentace a snaha o hledání řešení
  • aktivní přístup se snahou o naplnění stanovených cílů
  • AJ komunikativně
  • práce z domova a cestování k zákazníkům ve svém regionu

Naše nabídka
  • bonusy/ prémie
  • služební auto
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek do Cafeterie
  • sleva na firemní výrobky
  • flexibilní pracovní doba
  • práce formou home office v kombinaci s prací v terénu

Pracoviště:
Bohumín, Česko
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Prodej a obchod
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Miroslava Lugué
m#lugue|trenkwalder#com

Články ze světa práce

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?

Pořídit si v dnešní době dítě je pro rodiče finančně velmi nákladné. Podle ekonomických propočtů utratí rodina průměrně za jedno dítě do jeho plnoletosti cca 1,8 až 2 miliony korun. Každá ušetřená koruna je tedy více než vítaná. Rodinám pomáhají také daňová zvýhodnění na dítě. Jaká to jsou a jak je rodina uplatní?