Pracovníci odvozu a recyklace odpadů

Pozice: Závozníci popelářského vozidla při svozu odpadu
Kontakt: Bokoch Oksana, tel.: 775 757 030, e-mail: oksana.bokoch@dokas.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 7:OO do 15:00 hod.
Náplň práce:
závozník popelářského vozidla při svozu odpadů a jiné práce dle potřeby zaměstnavatele
Požadavky:
řidičský průkaz sk. B - vyhodou, manuální zručnost,
spolehlivost, pracovní flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál
Nástup možný ihned. Mzda: 21 000,- až 23 000,- Kč.
Místo výkonu práce: Dobříš a okolí

Plat od:
21 000 - 23 000 Kč
Pracoviště:
Příbram
Nástup:
16.04.2024
Obor a Profese:
Popelář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Oksana Bokoch
775 757 030
oksana#bokoch|dokas#cz