Stavební technici provozní

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
Zabezpečení a organizace oprav a údržby stavebních objektů a technologických zařízení, včetně koordinace stavebních praxí ve funkci stavebního dozoru, přejímky hotové práce, kontrola správnosti fakturace. Spravování a vedení soupisu nemovitého a movitého majetku apod..

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání s maturitou v oboru stavebním, praxe v oboru stavebním, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: donaczip@army.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 07,00 - 15,00hod.) na čísle 973 425 123 nebo 601 582 031 - paní Petra Bakešová

Plat od:
25 000 - 36 000 Kč
Pracoviště:
Hranice
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Technik ve stavebnictví
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Petra Bakešová
973425123
donaczip|army#cz