Vrátní

VYHRAZENO PRO OZP
Kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hodin nebo e-mailem na adresu personalista@cosas.cz.

Požadujeme:
- plnoletost, samostatnost
- spolehlivost, dochvilnost
- schopnost týmové spolupráce
- trestní bezúhonnost.

Náplň práce:
- ostraha objektu formou pochůzkové činnosti a práce na vrátnici
- jednoduchá administrativa spojená s evidencí
- pracovní doba ve 12-ti hodinových pracovních směnách (6:00 - 18:00 hod. / 18:00-6:00 hod.).
Nabízíme:
- zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
- zajímavá práce v příjemném kolektivu
- osobní přístup a možnost zaučení pro zájemce bez praxe
- dlouholetou spolupráci na HPP
- možnost zkráceného úvazku.

Plat od:
18 900 Kč
Pracoviště:
Rychnov n. Kněžnou
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Vrátný
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Zdeňka Sluková
731 435 435
personalistika|cosas#cz