Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Pozice: vychovatel/ka
Kontakt: Houšková Barbora, Hana Švarcová, tel.: 725 455 115, e-mail: personalni@starline.cz
První kontakt: e-mailem, telefonicky
Na výběrovém řízení - 25.3.2024 v 10:00 hod. na Úřadu práce v Příbrami.
Do rekreačního střediska Star Line hledáme ženy/muže na pozici vychovatel/ka k dětské skupině.
Stručný popis pozice: práce se skupinou cca 22-25 dětí (děti základní školy).
Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k dětem, týmového ducha, zodpovědnost. Není podmínkou pedagogické vzdělání
Nabízíme: stravu zdarma přímo v objektu. Možnost i ubytování.
Pracovní doba: odpolední a večerní práce ( od 14 hod. do 21.30 hod.) + příprava. Práce je týden v kuse včetně víkendů (následně domluvení volna - opět týden).
V rekreačních střediscích se rekreují převážně dětské kolektivy. Dlouhodobější spolupráce, případně možnost i brigáda- vše na domluvě.
Zaměstnanecké výhody:
stravování přímo ve středisku, nabízíme i ubytování ve středisku, volba pracovních dnů.
Nástup od 22.4.2024.
Mzda: 29 000,- až 36 000,- Kč
Místo výkonu práce: Cestovní kancelář Star Line, s.r.o., Hrachov, Chramosty č.p. 45, Dublovice, Sedlčany - Rekreační středisko Hrachov

Plat od:
29 000 - 36 000 Kč
Pracoviště:
Příbram
Nástup:
22.04.2024
Obor a Profese:
Lektor/instruktor
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Barbora Houšková
725 455 115
personalni|starline#cz

Články ze světa práce

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.