Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Náplň práce: Poskytování sociálně aktivizační služby pro rodiny (dle z.. o sociálních službách). Přímá práce v terénu - poskytování sociální pomoci rodinám s dětmi nacházející se v obtížných životních situacích, realizace aktivit v rámci pozice klíčového pracovníka - spolupráce s uživatelem, plánování průběhu poskytování sociální služby, podpora uživatele při naplňování sjednaných cílů, zpracování a vedení individuálního plánu a další dokumentace, spolupráce s návaznými službami a dalšími specialisty, účast na případových konferencích. Každodenní souč
Požadujeme:
- vzdělání min. VOŠ nebo VŠ orientované na sociální oblast - dle zákona č. 108/2006 Sb., možnost i pro absolventy (nástup možný i před ukončením povinného vzdělání)
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost,
- samostatnost, odpovědnost, flexibilita
- psychická odolnost
- ochotu a schopnost nést za svou práci odpovědnost
- schopnost týmové spolupráce, loajalita, aktivní přístup k práci
- ochota učit se nové věci
- dobrá znalost práce na PC (uživatelská MS Office - Word, Excel a další), eQuip - klientský program
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- zkušenosti v sociální oblasti jsou výhodou
Nabízíme:
- kreativní zaměstnání v přátelském a podporujícím týmu na HPP (plný úvazek)
- mzda po zapracování do 30 tis. - do 36 tis. + prémie
- pružnou pracovní dobu
- možnost odborného růstu, vzdělávání, supervize
- možnost dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- služební notebook a mobilní telefon
Místo výkonu práce: terénní sociální práce na území správního obvodu obce s rozšířenou působností České Budějovice, Trhové Sviny a Třeboň
Předpokládaný nástup: dle dohody
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené
Výběrové řízení je pořádáno dvoukolovou formou:
1. kolo: výběr vhodných účastníků dle zaslaných životopisů a oslovujících dopisů
2. kolo: osobní pohovor s vybranými účastníky
Pohovor pro vybrané uchazeče se bude konat v individuálních termínech.
V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete oslovující dopis a strukturovaný životopis.
Dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: vlasta.nova@tempericb.cz (Předmět emailu: "výběrové řízení SASRD"). Bližší informace na tel: 739692666

Plat od:
28 700 - 36 000 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Nástup:
23.04.2024
Obor a Profese:
Sociální pracovník
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Vlasta Nová
739 692 666
vlasta#nova|tempericb#cz