Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech

Požadujeme:
•VŠ vzdělání chemicko-technologického zaměření (obor fyzikální chemie, elektrochemie, chemické inženýrství, materiálové inženýrství)
•znalost AJ na komunikativní úrovni, RJ a NJ výhodou
•schopnost týmové práce
•schopnost logického myšlení a řešení problémů, analytické schopnosti
•znalost práce na PC (znalost základního aplikačního SW)
•praxe v oboru technologie nebo VaV činnosti apod. výhodou
•řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
•vývoj nových membránových zařízení (elektromembránové procesy)
•inovace stávajících membránových zařízení a technologií jejich výroby
•navrhování a vyhodnocování experimentů pro ověření inovací
•technické vybavení výroby membránových zařízení
•zavádění inovací do výrobního procesu
•orientace v základních surovinových materiálech plastů a jejich zpracování
•řídící činnost v rámci výzkumně a inženýrsko-technologických prací
•specialista řešitelského týmu projektu
•podpora obchodních případů v oboru (technická část nabídek, příprava technické části projektů)
Nabízíme:
•měsíční mzdu v rozpětí 35.000,- - 41.000,- + 3x ročně týmové bonusy (odměny ve vazbě na hospodářské výsledky společnosti cca 16% roční smluvní mzdy, odměny za výjezd na sl. cestu a zahr. diety)
•intelektuálně pestrou a zajímavou práci v oblasti vývoje technologií úpravy vod
•uplatnění v důležitém a perspektivním oboru s možností profesního rozvoje a doplňování odborných znalostí a dovedností (účast na odborných konferencích, účast na specializovaných školeních a veletrzích)
•zázemí neustále se rozvíjející ryze české společnosti s třicetiletou historií a vlastními výrobky dodávanými do celého světa
•příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
•dotované stravování v závodní jídelně, 5 týdnů dovolené, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileím, 2 dny free day
•jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou (37,5 hodiny týdně)
•možnost ubytování ve služebním bytě, případná pomoc s relokací

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně motivačního dopisu na kariera@membrain.cz, kontaktní osoba personalistka Ing. Tereza Jeřábková (tel. 487 888 181, 737 079 644, tereza.jerabkova@mega.cz) nebo vedoucí Personálně-právního oddělení Jana Vorlová Čeledová (tel. 487 888 211, 606 379 882, jana.celedova@mega.cz).

Plat od:
35 000 - 41 000 Kč
Pracoviště:
Česká Lípa
Nástup:
01.03.2024
Obor a Profese:
Vědecko výzkumný pracovník
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Tereza Jeřábková
487 888 181, 737 079 644, tereza.jerabkova@mega.cz

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.