Specialisté v oblasti financí

Náplň práce:
- Řízení svěřeného projektu
- Každodenní komunikace se zahraničním zákazníkem
- Koordinace jednotlivých procesů projektu
- Úzká spolupráce s ostatními úseky ve společnosti
Požadujeme:
- min. ŠŠ vzdělání
- plynulá znalost NJ (minimálně B2)
- vzdělání technického směru výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
- organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou samostatnou pracovní pozici, závodní stravování, dobrý kolektiv
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com, Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Nástup:
05.04.2024
Obor a Profese:
Finanční účetní
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Tereza Novotná
724 276 276
tereza#novotna|richmont-cz#com