Mechanici a opraváři obráběcích strojů

Požadujeme
• minimálně SOU nebo SŠ technického směru
• znalost obsluhy CNC obráběcích strojů nebo lisů (výhodou)
• schopnost čtení výkresové dokumentace
• znalost technologií a norem ISO 9001 (výhodou)
• orientace v oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky
• práce v jednosměnném, občas dvousměnném provozu
• zručnost, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce
• provádění reaktivní údržby dle požadavků výroby a nastalé situace
• provádění preventivní údržby dle plánu preventivní údržby
• podpora výroby při řešení výrobních problémů v oblasti strojního vybavení

Nabízíme
• perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení s možností růstu mzdy
• 13. a 14. plat, mimořádné měsíční odměny
• 25 dnů dovolené
• VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE
• pravidelná obměna pracovních montérek
• věrnostní odměny za odpracované roky
• dotované teplé nápoje z automatů
• stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny
• příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km (trasa bydliště – zaměstnání)
• 2.500,- Kč příspěvek na sport / kulturu / zdraví
• motivační příspěvek za získání nového zaměstnance

Ostatní
• nástup možný ihned případně dle dohody
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že hledáme právě Vás, neváhejte nám poslat svůj aktuální životopis. Těšíme se na Vás!

Plat od:
32 000 Kč
Pracoviště:
Zlín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Mechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Bc. Nina Trochtová
725970249
nina#trochtova|wicke-cz#com