SPECIALISTA ELEKTRO ÚDRŽBY

Sháníme pracovníky na pozici Specialista elektro údržby

Lokalita: Plzeň
Směny: R a O + pohotovost 1x za 3 týdny

Máte vyhlášku 50 a zkušenost s PLC? Hledáte práci v Plzni na dvě směny? Ozvěte se nám!

Náplň práce Specialisty elektro údržby:
- diagnostika + odstranění závad na elektroinstalaci
- provádění kontrol a údržby strojů
- jednodušší montáž elektro rozvodů
- držení pohotovostiZašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Plat od:
42 000 Kč
Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- vyhláška 50/6
- zkušenost s diagnostikou a opravou elektroinstalací
- zkušenost s PLC
- ochota pracovat na 2 směny + držet pohotovost 1x za tři týdny
- ŘP sk. B

Bonusy:

- náborový bonus ve výši 20 000 Kč
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek na dovolenou, Vánoce..
- stravenky 107 Kč/odpracovaná směna
- dovoz jídel na pracoviště
- dovolená 25 dnů

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Elektrotechnik
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
T&P Plzen (GI)
A#Vesela#403965203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.